jebes-pravila.com

*
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte. Travanj 19, 2014, 08:51:57

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Anketa
Pitanje: Koji ste horoskopski znak ?
Ovan, Lav Strijelac - 12 (23.5%)
Bik, Djevica, Jarac - 4 (7.8%)
Blizanci, Vaga, Vodenjak - 15 (29.4%)
Rak, Škorpion Ribe - 20 (39.2%)
Ukupno glasača: 45

Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Koji ste horoskopski znak ?  (Posjeta: 30750 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
djetelina
Jebe

za dom spremni !

« Odgovor #75 na: Rujan 11, 2007, 20:28:35 »

jel ti dobar moj avatar :mig
Evidentirano

Sad pogledaj sa visine oče domovine, pravaška te krila nose s tim se ponosi.
maximus
Jebe

Spol: Muški

« Odgovor #76 na: Rujan 11, 2007, 21:10:25 »

je je. :hm

:smije
Evidentirano
sivka
Jebe

Spol: Ženski

« Odgovor #77 na: Rujan 11, 2007, 21:28:58 »

vodenjak, mjesec u raku, venera u ribi - brak iz ljubavi!

Imam dva pitanja: nisam vidjela ni jednog vodenjaka i komentar na ovo gore. Što kad nađem ljubavnika kako će to izgledati  valja se od smijeha valja se od smijeha valja se od smijeha
Evidentirano
Crni Mačak
Jebe

† It can't rain all the time... †

« Odgovor #78 na: Rujan 11, 2007, 21:31:32 »

Što kad nađem ljubavnika kako će to izgledati?

Kao "odeš do odvjetnika i potpišeš rastavu braka"...
Evidentirano

sivka
Jebe

« Odgovor #79 na: Rujan 11, 2007, 21:34:44 »

Ti i ja smo to riješili, ali te dugo nisam čula pa vidiš  :place
Evidentirano
djetelina
Jebe

za dom spremni !

« Odgovor #80 na: Rujan 11, 2007, 22:53:23 »

malo vas što manje off a ja sam kriv. al nemojte više please...
Evidentirano

djetelina
Jebe

za dom spremni !

« Odgovor #81 na: Rujan 28, 2007, 05:49:51 »

Arsene sto si ti tampnoput u kurac..imas ako velike tamne oci da je to nevjerojatno.
Evidentirano

arsen
Gost
« Odgovor #82 na: Rujan 28, 2007, 15:47:42 »

Arsene sto si ti tampnoput u kurac..imas ako velike tamne oci da je to nevjerojatno.

hm, a da možda nisam krivo ispunila natalnu, ak ispada da sam tamnoput, a ne tamnoputa

a ta reš pečena boja s mora se već makela, pa..........al fala za oke
Evidentirano
Freya
Jebe

Ne prepiri se s budalom, ljudi nece uociti razliku

« Odgovor #83 na: Rujan 29, 2007, 00:00:04 »

mogli bi malo o seksu.

uglavnom da znate LAVOVI su najveći perverznjaci.

to prima u nos, usta, pičku, šupak, mazohizam sadizam, svijeće vosak sve pali.

nađi lavicu i nije bitno gdje guraš. JEBEŠ
pa zar smo bas takve :stidi
znam da smo egoisticne, ali manijaci...
Evidentirano

Welcome to the jungle it gets worse here every day
Ya learn to live like an animal in the jungle where we play
kapacitet
Jebe

« Odgovor #84 na: Listopad 01, 2007, 17:53:30 »

:kuler ja sam blizanac u ovom zmaj u kineskom a podznak hmm pojma nemam mpzda vodokotlic  :joint
Evidentirano

nisam centar svijeta ipak sve se okrece oko mene ... ah da izgleda da sam opet pijan
djetelina
Jebe

za dom spremni !

« Odgovor #85 na: Listopad 02, 2007, 08:46:48 »

e ja ti ne znam kineski samo ovaj. u kinesmom sam zec al to su gluposti bar ja tako misli.
Evidentirano

kapacitet
Jebe

« Odgovor #86 na: Listopad 02, 2007, 11:11:56 »

pa vjerujem da jeste glupost sobzirom da su svi ljudi rodjeni te godine isti znak bezze  :pdole
Evidentirano

nisam centar svijeta ipak sve se okrece oko mene ... ah da izgleda da sam opet pijan
slashsurf
Gost
« Odgovor #87 na: Studeni 30, 2007, 23:44:59 »

Eh...
Na mene je red... :mig
Ja sam rak podznak devica
ono sto znam za rakove je sl.

Rak je četvrti zodijački znak i njime vlada Mesec.I zbog toga verovatno ja ne mogu da spavam kad je pun  kavica
Karakteristike Raka su: a) pozitivne 1. Rakovi su osećajni, pažljivi, brižni, 2. Štite one koje vole, 3. veoma su moralni 5. vrhunski su vaspitači, b) negativne 1. previše su osećajni, 3. nesigurni su, 4. samosažaljivi su.
Njihov moto je: "Ja osećam!"
Deluju po principu suzdržanosti. E to i to je provereno.... :naruku
Najviše im odgovaraju siva i zelena boja.Siva da zelena manje vise ali lepo stoji... valja se od smijeha
Njihov dan u nedelji je ponedeljak. Moze,ali zato nedelju ne podnosim... :sta
Poznati Rakovi su:, američki pisac Pablo Neruda (12. jul 1904), čileanski pisac i ambasador Endrju Vajt (12. jul 1917), američki slikar Džon Glen (18. jul 1921), američki astronaut i senator Pjer Kardin (7. jul 1922), francuski modni kreator H. Ros Perot (27. jun 1930), američki bilioner Dalaj Lama IV (6. jul 1933), tibetanski spiritualni vođa Đorđio Armani (11. jul 1934), italijanski modni kreator Bil Kozbi (12. jul 1937), američki komičar i glumac Harison Ford (13. jul 1942), američki glumac Silvester Stalone (6. jul 1946), američki glumac Tom Henks (7. jul 1956), američki glumac Lejdi Dajana (1. jul 1961), princeza Velsa Tom Kruz (3. jul 1962), američki glumac...

Ako vas do sad nisam udavila sad cu...
Ono sto je raku najbitnije i gde je najtanji jeste ljubav...
Pa eto....

Osobe rodjene u sazvezdju Raka treba prihvatiti kao romanticne dusice i hipersenzitivce, jer oni poseduju neznu i senzitivnu prirodu; i narocito izostrenu intuiciju. Naime, osobine koje na najbolji nacin opisuju njihov psiholoski profil su: naglasena emotivnost, preosetljivost, nesigurnost, plasljivost, emotivna povodljivost, romanticnost i senzitivnost. Sazvezdjem ovog znaka upravlja Mesec i zbog toga se kaze: da su Rakovi - Meseceva deca. Poznato je, da Mesec prolazi kroz razlicite faze i da mesecev ciklus ima veliki uticaj na psihicko, emotivno i mentalno stanje ovog znaka, kao sto utice na kompletnu prirodu i na nase okruzenje. Da li Vam je poznata cinjenica, da su Rakovi podlozni iznenadnim, cestim ili naglim promenama u raspolozenju i da upravo zbog mesecevih faza spadaju u kategoriju hipersenzitivaca? Osoba rodjena u ovom znaku cesto menja svoje raspolozenje ili prolazi kroz razlicita psihicka i emocionalna stanja, tako da ponekad ne treba traziti konkretan povod ili uzrok, kao ni razumljivo ili logicno objasnjenje. Ipak, ne treba zaboraviti da priroda cini svoje, tj. uvek postoji "ravnoteza" - to sto su Rakovi izuzetno senzitivni i satkani od tananih emocija, oni istovremeno poseduju i "dobar oklop". Mozete biti sigurni, da oni brizljivo cuvaju sve ono do cega im je stalo, kao i da oko sebe imaju brizljivo podignute zidove ili ograde. Ukoliko Vam je zaista stalo da ovojite njihovo srce i da stignete do njihovog "ljubavnog carstva", onda morate biti spremni na razlicite testove izdrzljivosti i poverenja, kao i emotivne privrzenosti.
Postoji sjajna anegdota u vidu komentara koji na dobar nacin ilustruje njihov psiholoski profil i karakter, zatim njihov stil izrazavanja, cud i ponasanje. Covek opisuje prijatelju svoju ljubavnu partnerku: "Znas Ona (dama Rak) je toliko emotivna, nezna i pazljiva - satkana je od najtananijih osecanja, ali ako slucajno pokusas da izigras njena osecanja, da je prevaris ili da povredis njenu porodicu - Ona ce ti zauvek zatvoriti svoja vrata. To krhko stvorenje se zatvara u svoj neprobojni oklop i vise ti nece dozvololiti da je dodirnes".
Znaci, Rak od svog partnera ocekuje potpunu privrzenost, beskrajnu paznju i razumevanje i narocito psiholosku, emotivnu ili materijalnu sigurnost. Pri tome, nikako ne treba zaboraviti da su Rakovi veoma tradicionalni i da je porodica njihovo najsigurnije utociste. Od njih ne treba ocekivati veliku fizicku hrabrost i potrebu za dokazivanjem, jer Rakovima je mnogo vaznije ono sto poseduju u svojoj dusi, zatim u svojoj porodici ili u ljubavnoj vezi. Dilema da li je vrednije duhovno ili materijalno carstvo - za njih ne postoji, jer na sebi svojstven nacin oni uvek biraju duhovno carstvo. Ali, pod tim podrazumevaju pravi porodicni komfor i sve uslove koji su neophodni za harmoniju i potpuni uzitak njihove porodice. Rakovi u dubini svoje duse prepoznaju prave emocije i osecaju iskrenost ili dobru nameru. Dakle, oni su veoma senzitivni, zavodljivi, povodljivi i zaljubljivi, ali Vas prolazak kroz "prvu kapiju" ne znaci nista, jer oni Vas nece pustiti ni korak dalje - ako u Vama ne postoje iskrena osecanja. Zatim, nemojte zaboraviti da Rak naprosto uziva u tome da bude pazen i mazen, ali on ima i prevelika ocekivanja i u tom smislu, zahteva "poseban tretman". Odnosno, Vi morate pruziti maksimum u bilo kom smislu, a za uzvrat Rak Vam nudi svoju privrzenost i vernost. "Kljuceve ljubavi" Rak sigurno drzi u svojim rukama, a "tajnu sifru" brizno cuva u svojoj glavi jer to je najsigurniji nacin da se trajno sacuva Vasa ljubavna veza. Budite sigurni da je to prava istina, jer Rak zaista poseduje neverovatnu sposobnost i ume da sacuva svoju ljubavnu ili bracnu vezu.

Retko sta me zaobislo u svemu ovome... :naruku
Evidentirano
djetelina
Jebe

za dom spremni !

« Odgovor #88 na: Prosinac 04, 2007, 11:11:59 »

ovo je jedan jako čudan mix rak i djevica.

tipičan astrosimbolički prikaz žene koja radi u kući.  :jezik domaćica ili vodi obiteljski biznis  valja se od smijeha :joint
Evidentirano

slashsurf
Gost
« Odgovor #89 na: Prosinac 04, 2007, 11:14:44 »

Jeaaaaa...porodicni biznis...zakon... zao
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
Stranica je generirana za 0.593 sekundi uz 20 upita.