jebes-pravila.com

*
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte. Travanj 21, 2014, 09:13:24

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Erotske priče!  (Posjeta: 175346 puta)
0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.
johnny
Jebe

« Odgovor #30 na: Kolovoz 15, 2007, 00:27:13 »

ovo bi trebalo stavit u dječje lektire   :smije :smije:

Imala sam dojam kao da su prošle godine i godine a ne tek par mjeseci od našeg bračnog putovanja i otkrivanja mojeg eksibicionalizma i moja "glad" za takovim uzbuđenjima nije prestajala već naprotiv tjerala me je ( a i muža) na sve smjelije pokušaje seksa u javnosti. Naša "Igra" otkrivanja eksibicionalizma i otkrivanja vlastite putenosti se nastavljala…
Znaš li što sam jutros radila kada si ti otišao na posao, upitala sam ga. ??? Drkala se i svršila. To još nisam sama radila i bilo mi je dobro ali ne kao sa pravim kurcem u sebi.
Morati ćemo ti kupiti vibrator, kroz smiješak je rekao muž, gurajući mi prst u već smirenu picu. Ustala sam se i skinula zgužvanu i mokru bluzu i grudnjak te otišla se tuširati. Muž je odmah došao zamnom.
Volimo se zajedno tuširati. Volim kada mi sapunom pere grudi, stomak, leđa, guzu. Zavlači ruke između nogu i pere mi picu. Ja ga hvatam za kurac i jaja i lagano ih stiskam. Okreče mi leđa da mu ih operem sa mojim nasapunanim grudima. Volimo te naše igre pod tušem. Volimo se skliskim tijelima milovati. Ljepota milovanja i maženja tu dolazi do punoga izražaja.
Hajdemo u grad se malo prošetati, izvjetriti, rekao je.
Može, pristala sam. Što da obučem? Večer je bila topla. Lagana mini haljina, sandale sa visokom potpeticom. Gačice, da ili ne? Ne. Neka se pica malo hladi na večernjem zraku. Veseli i zagrljeni izašli smo u laganu šetnju uobičajenim ulicama. Osječki korzo je još bio aktivan. Susreti sa poznatim osobama, razmjena pozdrava, izmjena uobičajenih ljubaznih riječi i nastavak šetnje. Ipika, kino Zvezda (tako se zvalo), luka i obala Drave. Lagani večernji vjetrić sa Drave je hladio moju golu picu i rastjerivao komarce. Zaputili smo se prema "špicu" luke. Znali smo nekada tamo sjediti i gledati osvijetljeni grad i rijeku. Muž je sjeo na betonski stupić za vezanje brodova a ja njemu u krilo. Bili smo sami. Svjetla grada su se reflektirala u vodi. "Ušuškala" sam se mužu na prsima. Vjetrić je počeo jače piriti pa mi je postalo hladno. Bradavice su se naježile i iskočile odižući tanku tkaninu. Zagrlio me je. Mazno sam "prela" u njegovom zagrljaju. Ljubio mi je kosu, oči, obraze, tražeći usne. Poljubili smo se.
Volim te, rekao je. I ja tebe, uzvratila sam mu.
Minuti su prolazili u našim sitnim nježnostima i poljupcima. Osjetio je moje ispupčene bradavice i počeo ih lagano preko tkanine milovati. Stresla sam se. Seksualnost mi se ponovo počela buditi. Gladila sam mu kurac preko hlača. Spustio je glavu na moje grudi i počeo zubima grickati moje bradavice preko haljine. Otkopčala sam mu šlic i ugurala ruku u njegove gače vadeći već nadignuti kurac. Bio je vani, ponovo slobodan. Uhvatila sam ga obim rukama i počela ga navlačiti. Posegnuo je rukom ispod haljine. Blago sam mu raširila noge. Cijelom šakom je odmah uhvatio probuđenu picu. Počeo ju je stiskati i šireći usmine. Još više sam raširila noge. Haljina se podigla na kukove. Pogledala sam dolje. Gurao mi je srednji prst u pičku vrteći ga. Pička je počela suziti, kao da joj nije bilo dosta kurca ovih proteklih sati. Kurac u mojim rukama se propinjao. Dolazila nam je želja za jebanjem. Palcem mi je kružio po klitorisu izazivajući sve veću moju želju za kurcem. Nisam mu ostala dužna. Jednom rukom sam mu držala jaja a drugom ga drkala. Sišla sam mu sa koljena. Uspravio se je okrećući me od sebe. Nagnula sam se i oslonila na betonski stupić. Guza mi je došla u visinu njegovog kurca. Haljina je već bila visoko na mojim leđima a njegov kurac prislonjen na guzu. Nagnuo se nad mene i rukama ponovo uhvatio moju pičku. Prstima je širio moje usmine i ulaz. Još više sam se naguzila. Ušao je odižući me na prste. Jednom rukom me držeći za kukove a drugom za bedro prodirao je u mene. Svakim ubodom kurca mošnice sa jajima su me lupale po klitorisu. Odguravala sam se rukama od stupa gurajući mu pičku ususret. U daljini sam zamijetila sjene koje su nam se približavale.
Idu ljudi, šapnula sam mužu.
Neka ih i još jače me nabio na kurac. Znala sam da ne mogu u polumraku nešto vidjeti osim naše pokrete koji su nedvosmisleno pokazivali naše jebanje. A to smo i željeli. Uzbuđivao me je dolazak nekoga. Šljapkanje naših sokova sve jače se je čulo. Vidjeli su nas i zastali desetak metara od nas. Stajali su i vjerojatno razmišljali što da naprave. Gledali su nas. To me je još više uzbudilo. Počela sam ispuštati glasne uzdahe a i muž pred ejakulaciju. U još jednom snažnom ubodu ispraznio se. Ponovo vrelo muževljevo sjeme duboko u meni izazvalo je moj orgazam. Još jednom sam ispustila neki nedefinirani zvuk iz usta gledajući naše promatrače. Okrenuli su se i počeli se udaljavati u mrak. Noge su mi drhtale od nezgodnog položaja upravo završenog jebanja. Muž me je pustio i odmaknuo se od mene. Sjela sam na stupić golom guzom raširenih nogu. Sperma se je počela cijediti iz moje pičke. Muž je stajao pored mene još uvijek držeći svoj već skupljeni kurac. Dohvatila sam mu ga i privukla usnama. Onako sluzavog od naših sokova sam ga stavila u usta. Jezikom sam palacala po njegovom glaviću skupljajući slankaste naše izlučevine. Rukom mi je uhvatio glavu ne dozvoljavajući mi da se odmaknem od njega, od njegovog kurca u mojim ustima. Znala sam da uživa. Gurnula sam si prst u moju izjebanu pičku. Ponovo je bila nabrekla, puna ali namirena. Sperma je još isticala iz nje cijedeći se preko mojih prstiju po betonskom stupiću. Kurac se posve smanjio u mojim ustima. Poljubili smo se. Jezikom sam svoju slinu prenijela u njegova usta. Posisao je moj jezik. Uzela sam maramicu iz torbe i spustila se do vode. Čučnula sam, popiškila, oprala i ohladila nabreklu pičku. Zagrljeni vratili smo se u stan… … …
Evidentirano
johnny
Jebe

« Odgovor #31 na: Kolovoz 15, 2007, 00:28:26 »

enjoy jedna kraća : Malecka

Davno sam dosao u Ameriku.Mnoga lica i dogadzaje je obavio veo zaborava....Ipak,nekih stvari covjek se sjeca do kraja zivota.Evo jedne pricice .....uzmi kaficu ,cigaru ,.....pa da krenemo.
Do moje tridesete godine zivio sam i radio u Brckom,malom i prelijepom mjestu na sjevero -istoku Bosne.Na obali Save,na samoj granici sa Hrvatskom se duzinom rijeke protezao u svojoj lijenosti moj rodni grad.Boze moj ,koliko lijepih cura .....mlade, jedre, podatne...... 
 Sve o cemu sam se ja sikirao je ,kako ih odvuci do kreveta iuraditi im sve moguce i nemoguce godosti o kojima svi mi muski uzivamo da pricamo samo sa najboljim prijateljima,jeli tako?Elem,to ljeto 1990 godine,mi se stvarno urezalo u pamcenje.Sviram harmoniku ,nisam vam rekao ,zaboravio sam.Hotel Posavina se nalazi u samom centru grada.Nema sanse da covjek krene bilo gdje u gradu a da ne prodze pored .Dva mjeseca tog ljeta sam sa jos par prijatelja svirao u basti hotela,i mozete misliti da smo svi bili napaljeni do usiju.

Pauza,sjeli smo da zapalimo.Dolazi mala koju gotovo redovno guzim.Imam ih jos,nije ona jedina,sve su po 18,19 godina.Sjeda za sto sa nama cetvoricom.Zezamo se,pocinju zajebancije na racun svega i svacega. U pola frke osjetim neciju ruku na unutrasnjoj strani lijeve butine....pogledam ,mala se oblizuje i smije se.Momci iz benda se smiju,cekaju sta ce se desiti."I,sta cemo sad, pitam je.Ne mogu te jebati ovde na terasi" Raja se smije,vec su navikli na ovakve razgovore."Kolika vam je dugacka......pauza , mislim. Moj bubnjar se javlja,
"hajdemo do mojih kola,ja cu voziti,a ona moze da ti popusi,ok? Gledamo se."OK ,kaze ona,zasto ne"
Ustali smo od stola,ostavljajuci zabezeknute momke .Nismo cestito ni usli u kola,ona navali da me raskopcava.Nosila je nakakav mini i gotovo providnu bluzicu.Moj bubnjar je vozio ,mi na zadnjem sjedistu njegovog golfa.HA HA HA moj boze.Cura mi je izvadila kurac i tako strasno mljackala,dudlajuci moj kurac ko da je najsladzi sladoled na svijetu.Nas vozac je sve to gledao u retrovizoru sa napetom kurcinom.Mala droplja se nije nimalo obazirala na njega.Dudlala je i cuclala moju kurcinu vec dobro natopljenu njenom pljuvackom.Stali smo negje ,u nekakvoj mrakaci,ni danas nemam pojma gdje nas je to odveo moj bubnjar.Covjek se okrenuo i posmatrao lijepo mlado stvorenje koje se davilo mojim kurcem."Stari ,necu ti nikad zaboraviti ovo,rece"Mala se smijuljila odozgo jos uvijek se daveci mojim kurcom."Hajde sad da te jebem,kazem joj.A ti stari,predzi ovamo na zadnje sjediste dok je ja jebem moze ti ispusiti sta fali,ok."Nisam mu trebao reci dvaput ,odmah je ispreskakao do nas.Moj kurac ,vec dobro podmazan njenom pljuvackom je lako usao u mladi picic.Cula se kako zadovoljno mumla puseci kurac mom drugu dok sam joj ga ja zabijao otpozadi."Ne mogu vise ,svrsicu,svrsicu..
I stvarno ,svu ju je isprskao po licu...Ne po licu budalo,kako cu kuci ovakva,klela je mala.Ne zadugo ,i ja sam izvadiomoju vec poplavljelu kitu i ispricao je po nogama.Sva se unervozila,znala sam znala sam....kako cu sad kuci ,sva sam od sperme.Nasao sam nekakav peskir,obrisala se i smirila malo.Smijali smo se sve troje.Ostavili smo je ,morala je ici kuci ,starci su joj bili strogi
Par minuta nakon toga,bili smo nazad na svirci."Konobar,daj majke ti pice ovom mom kolegi ,neka pije sta god hoce,javlja se moj bubnjar.Zasluzio je" Ostali se zgledaju.Pricaj ,pricaj ,sta je bilo.......
Evidentirano
johnny
Jebe

« Odgovor #32 na: Kolovoz 15, 2007, 00:29:45 »

svjetski bestseller  valja se od smijeha :  Modemsko spajanje sa Sanjom

"Spustio sam usne na lijevu bradavicu uživajući u dodiru njezinog golog tijela. Skinuvši mi majicu, njeni prsti se uposliše otkopčavajući mi traperice. Ja sam joj ljubio oči, nos, uši, pa zatim vrat spuštajući se poljupcima prema desnoj bradavici. Došavši do nje, zaokružio sam jezikom par puta po tamnom rubu, te je nježno zagrizao i zatim cijelu usisao u usta. Sanja mi je lagano prelazila noktima po leđima i stiskala sada već golu stražnjicu."

-Imati stariju sestru često i nije baš neka prednost. To je bilo moje mišljenje, sve dok ove godine nisam krenuo u drugi razred srednje. Sestra je već bila maturantica i nije naravno ni primjećivala "balavce" kao što sam ja. Jednog dana, dok sam kopao i rovao nešto po svom PC-u, sekica mi je upala u sobu u društvu s tri predivne prijateljice. "Pišemo sutra kontrolni iz Worda", zadihano će Sandra, "pokaži nam najčešće naredbe iz tablica." Zbog pogleda na duge prekrasne noge u minicama i na štiklicama smjesta sam krenuo da im ispunim sve želje. Lupajući tako po tastaturi i objašnjavajući "copy – paste" naredbe uživao sam u trljanju prekrasnih grudi, dok su se gurale oko mene i ekrana. Naročito sam osjećao kruškolike Sanjine grudi, čije su me tvrde bradavice naprosto žarile kroz njenu laganu ljetnu majicu. Imao sam osjećaj da se ona najviše gura uz mene i nisam se iznenadio kad je ostala posljednja, postavljajući razna pitanja, tako intimno da sam osjećao njen dah kraj svog uha. "Gotovo – što ste shvatile, shvatile ste, nikakvo više štrebanje neće pomoći", lupila je sestra. "Ima još drugih stvari osim Worda". "O.K.", izjavio sam, "ako treba nešto drugo, samo se javite, ali nemojte doći kao danas 5 do 12". "Brat mi je kupio modem," javila se Sanja, "ali se ukrcao na brod i nema ga pola godine. Bi li mi mogao spojiti kompić na Internet?" U Sanjinom pogledu bilo je nešto što mi je ubrzalo krvotok i nije dopuštalo odbijanje. "Može, samo bi to trebalo uraditi kasno navečer, dok je tarifa puno niža", odgovorio sam, nadajući se da ću možda uhvatiti koji trenutak nasamo sa Sanjom. "Navrati do mene u petak poslije deset navečer, sestra će ti dati ispričnicu kod staraca," čavrljala je Sanja. "A vi ostale možete navratiti na votka-juice, dok se čeka na surfanje." Prvo je Ana izjavila da je nema cijeli vikend, zatim je Marina ispričala sve o Igoru, kakav je, što voli, što nosi, o čemu razmišlja i ... ma znate već što cure pričaju kad su zacopane do ušiju. I tako ona u petak ide na prvi sudar i nikako ne može do Sanje. Kako se bližio petak u meni je uzbuđenje raslo. Kod staraca sam izborio zeleno svjetlo do ranih jutarnjih sati, ta sestra će biti sa mnom. A najveće iznenađenje me je čekalo u petak poslije škole. Sestra me je sačekala ispred škole i iz čistog mira mi je kupila hambi. Jedući ga razmišljao sam što sad treba od mene. "U čemu je štos?" upitao sam je. "Koji!?" "Pa hambi. Ne kupuješ mi ga inače iz čista mira?" "A, to. Pa… , da li bi… , možeš li ti sam do Sanje, ja imam neke druge planove, pa …" "A, u tom grmu leži zec. Ti bi giljala, a ja da ti budem alibi. Pa, … može, ali dužna si mi uslugu" , kao nećkao sam se ja, a u sebi sam skakao do nebesa. Sam sa Sanjom u sobi. Još sam se sjećao njenih bradavica na leđima. Nisam imao baš iskustava nasamo sa curama, ali sam se nadao barem nečem od starije i iskusnije Sanje. I tako, svježe okupan, pozvonio sam navečer na Sanjina vrata. "O, stigao si… Ti si sigurno Sandrin brat... Sanja se upravo tušira… Pričekaj je trenutak, brzo će ona... Mi upravo izlazimo." Mljela je Sanjina mama. Čulo se "klik" kad su se zatvorila ulazna vrata i ostadoh sam ispred kupaonice iz koje se čuo šum vode. "Mama, dodaj mi ručnik!" čuo se Sanjin glas. "Otišla je već," odgovorio sam. "Tu ti je na radijatoru, dodaj mi ga, molim te." Uzeo sam ručnik, trenutak neodlučno zastao pred vratima i ušao. Sanja me je dočekala vireći iz tuš kabine. "Pričekaj trenutak dok se obrišem, pa ćeš mi dodati mantil. Tu ti visi na vratima." Divio sam se obrisima Sanjina tijela, žaleći što ornamentno staklo na kabini ne dopušta bolji pogled. "Možemo, gotova sam," reče Sanja, izlazeći obučena samo u kupaći ogrtač, ovlaš vezan oko struka. Hodajući, pružala mi je pogled na prekrasne grudi. Sa svakim korakom izvirivala bi čas lijeva, a čas desna bradavica. "Hoćeš li sok, votku ili da ti skuham kavicu?" cvrkutala je Sanja. "Kavu još ne pijem, a sok može dok budemo surfali. Sada bi prvo spojio modem i digao software. Gdje se skriva pacijent." "Prebacila sam ga u svoju sobu. Tamo imam i telefon, pa nam je sve pri ruci." Središnje mjesto u sobi zauzimao je velik krevet, a pored njega toaletni stolić pun bočica, kremica i ostalih stvarčica potrebnih za žensku ljepotu. A na krevetu su bile samo dvije stvari, minijaturne gaćice i prozračan čipkasti grudnjak. Došao sam očito prerano i nije ih stigla obući, proletilo mi je glavom. Kompjuter je bio smješten ispod velikog stola u suprotnom kutu sobe. Uzeo sam modem i zavukao se pod stol. "Sanja, može li malo svjetla, ovdje je mračno da ne vidim ni bijelu mačku." Sanja je dohvatila noćnu lampicu, sjela na rub stolice i sagnula se pod stol osvjetljavajuči sve oko sebe. I moje lice, koje je počelo dobivati crvenu boju, dok mi je srce stalo užurbano lupati. Onako nagnutoj, ogrtač se potpuno otvorio pružajući mi prekrasan pogled izbliza na dojke, okupane u punom sjaju svjetiljke. Primjetivši moje promjene, Sanja se slatko nasmijala i slobodnom rukom lagano privukla krajeve ogrtača, kao pokrivajući se, ali ostavljajući mom pogledu još uvijek gotovo sve. Sada sam se ja slatko nasmijao. Taj pokret, iako lagan, oslobodio je pojas i krajevi mantila su lagano skliznuli s koljena otkrivajući rajski vrt. Njena pičkica, okupana svjetlošću, naprosto je mamila. Pomaknuo sam malo glavu i kratko spustio poljubac u samo središte užitaka. Meko, toplo, nježno, mirišljavo. O ljudi... Od prvog dodira usana s nečim tako slatkim, podatnim zastao mi je dah, stalo je vrijeme, zazvonila su sva zvona. Sljedeći trenutak zavrila mi je krv, projurila kroz sve žile i zaustavila se na jednom mjestu. Kurac mi se propeo, nabubrio, narastao kao nikad dotad, pokušavajući izaći na svjetlo dana. Sanja je spustila svjetiljku na pod i s obje ruke privukla moju glavu ponovo sebi. Drugi poljubac bio je vreo, dugačak. Sanja je uzdizala stražnjicu sa stolice trljajući se klitorisom o moje usne, o zube i jezik, ostavljajući me bez daha. Kad je popustila stisak uspio sam se izvući ispod stola, srušivši pritom stolicu i Sanju. Spustio sam usne na lijevu bradavicu uživajući u dodiru njezinog golog tijela. Skinuvši mi majicu, njeni prsti se uposliše otkopčavajući mi traperice. Ja sam joj ljubio oči, nos, uši, pa zatim vrat spuštajući se poljupcima prema desnoj bradavici. Došavši do nje, zaokružio sam jezikom par puta po tamnom rubu, te je nježno zagrizao i zatim cijelu usisao u usta. Sanja mi je lagano prelazila noktima po leđima i stiskala sada već golu stražnjicu. Izvukavši noge iz hlača, podigao sam Sanju i položio je na krevet gledajući je nježno u oči. Ona je polako privukla moje usne do svojih, šireći pritom svoje prekrasne noge. "Ovo ti je prvi puta?" upitala me nježno. Samo sam klimnuo glavom. Obuhvatila je rukom moj štap narihtavajući ga na ulaz u raj. "Nemoj žuriti, neka traje što dulje", davala mi je savjete. "Gurni ga do kraja... jače... jače... sada... brže... jače... ohhhhhhhhhhh..." Nisam izdržao dugo. Izvio sam se u luk, gurnuo ga najdublje što sam mogao i ispustio cijelog sebe u Sanju. Ona me stegla nogama ne puštajući da se odmaknen, ljubeći sitnim brzim poljupcima cijelo moje lice. "Lopužo jedna, nisi smio svršiti u mene", tepala mi je, ali nije popuštala stisak nogu. Nisam odgovarao. Nježno sam joj stiskao grudi i ljubio bradavice, dolazeći polako do daha. Tiho je prela uživajući u mojim dodirima. Gledao sam u ta poluotvorena usta, u njene zatvorene oči, u grudi što su se dizale i spuštale u ritmu disanja. Gledao sam dok nisam osjetio da mi krv ponovno teče. Mališan, još uvijek u toplom gnijezdu, počeo je lagano dizati glavu. Osjetivši to, Sanja je otvorila oči i šapnula mi "budi malo miran". Umirio sam se očekujući. Sanja se nije ni pomakla, samo se njena pičkica stisla oko mog kurca. Jedanput, dvaput, triput. Nikad dotad nije tako naglo dosegnuo punu veličinu. "Jebi me ponovno. Brzo! Žestoko! Napuni me do vrha, da osjetim tvoju spermu u pički." Sanja je svršavala trzajući se po krevetu. Odgovarala je na svaki moj nasrtaj, vrtila glavom lijevo desno, uzdisala i zabijala mi nokte u leđa. Ubrzao sam ritam pritiščući je sve jače za krevet. Najednom se zgrčila oko mene, stisla svim udovima i opustila se. Na trenutak sam zastao, a zatim nastavio u istom tempu. "Gotova sam... Ne mogu više..." "Lopužo... " "Daj... " Ipak sam nastavio. "Brže... Jače... Ohhhh.. Ponovo svršavaaaaammmm......." novi je orgazam protresao Sanju. Svršavala je stežući me u zagrljaj. Zabio sam se zadnji put do kraja i punio ponovno Sanjinu pičkicu. "Daj u mene. Volim kad svršavaš u meni. Napuni me!" dahtala je Sanja dolazeći polako do daha. Otkotrljao sam se i duboko uzdahnuo. "Maštao sam o ovome, ali ni sanjao nisam da je to tako, " nisam nalazio riječi da opišem osjećaje koje sam proživio. "Pst!" položila mi je prst na usta. "Šuti i odmori se malo. Još je duga noć pred nama." Trebam li uopće napomenuti da tu prvu noć nisam spojio modem?
Evidentirano
johnny
Jebe

« Odgovor #33 na: Kolovoz 15, 2007, 00:32:01 »

molim da se ovaj obavezno pročita bez obzira na duljinu (p.s . samo za mlađe od 18  :smije :smije) :

Sestra Suzana i mama

Prvom prilikom, nakon tog prvog i jedinog sexa s Natašom, rekao sam Suzani da me više ne dovodi tako pred svršen čin i da me ne ubacuje u mamin krevet, jer «to» ipak ne mogu. Suzy je šutila par trenutaka, a zatim je hladno odgovorila: «Ok, slatki moj braco... onda ćemo ovo nas dvije obavljati same, a ostalo ćemo izvan kuće... Nadam se da se između nas dvoje ništa ne mijenja...» i izašla iz kuće.
A što je značilo to da će njih dvije «obavljati same» i «izvan kuće» postalo mi je jasno već narednih dana kada sam počeo na neki način žaliti što sam se isključio iz svega toga...
Naime, prvo je Suzana prestala dolaziti u moju sobu kako je običavala, ali sam to tumačio njenom bojazni da nas mama ne ulovi ili obavezom da bude malo više s mamom dok je tu. A mama je uglavnom bila vani sa društvom koje dugo nije vidjela ili je u svojoj sobi ljenčarila, puštala porniće (koje sam mogao čuti iz hodnika) i lickala se za izlaske. Međutim, jedne noći došavši kasno kući začuo sam iz mamine sobe orgazmičko roktanje i dahtanje i pomislio da Nataša opet pušta porniće i masturbira novim igračkama koje je donijela iz Njemačke, ali sam ubrzo shvatio da su to njen i Suzanin glas. Hitro sam se zavukao u sestrinu sobi pa izašao na balkon i provirio kroz balkonski prozor... Nataša i Suzana... majka i kćer... u najvatrenijem sexualnom zanosu.
Suzana je bila nagužena četvoronoške, a mama je s velikim pričvršćenim penisom prodirala u kćerku zguza. Snažno, duboko... gumeni penis bio je ogroman (poslije smo ga Suzy i ja mjerili - 27 cm) i skoro sasvim je ulazio u nju.
«Evo ti droljo mala... evo ti mamin kurac... da me zapamtiš slatka moja droljice... kako te jebe mama, ha... kako mama jebe... da te čujem...? Jebe li mama bolje od onih prljavih dripaca... ???!» siktala je mama dok ju je tucala. I ona je bila uzbuđena i tako je i zvučala. Obrađivala je kćerku kao da se takmičila sa svim Suzaninim ljubavnicima. Objema su velike sise klatile, butine su im se sudarale uz pljesak, a Suzana je bila sve zanesenija.
«Ooooooo..... mamaaaaaa... tooooo... oh, kako jebeš... ne, ne, nemoj prestati još malo, još malo... jooooooooj» svršavala je Suzana, a mama se radovala koliko i ona sama. «Tako, tako... kćeri moja... vidiš kako možeš... jel ti ovo četvrti put, ha... Mmmmmm tako, tako.... možeš ti svršiti još koji puta.... Kad mama jebe, nema odmora.... ne pada kita... Sve za moju kćerkicu.... Hajde okreni se na leđa... Hajde Suzy moja.... mmmmm, kako si mi zgodna... volim karati ovako zgodne cure.... Tucala sam ti i onu tvoju Gertrudu... onu školsku prijateljicu.... Mmmmm.... Kad si ti otišla u Jugoslaviju, mala je patila za tobom pa sam je ja «tješila». Fino smo se zabavljale, baš.... hajde.... lezi na leđa.... Hoće mama malo da ti legne među noge.... taaaako... gore noge... dođi mi još jednom.... pa ćeš ti poslije karati mamu...»
Raspametio sam se od svega što sam vidio i čuo. Bilo mi je jasno da mi Suzana ne dolazi jer je našla novu, još žešću zabavu. Karala se s mamom, a već sam znao da je voljela žene. Gertrudu, Zvjezdanu, skoro sve frizerke iz salona je povalila.... i sada mama ! Kurac mi je stajao tvrd kao kamen i bio sam skoro nesretan što nisam s njima u krevetu. Ali, istovremeno me nešto i odbijalo. Gledao sam ih i drkao.
Bile su u klasičnoj misionarskoj pozi, ali je to izgledalo mnogo uzbudljivije, nego da gledam sebe i Suzanu u ogledalu što smo nekad običavali. Dvije zgodne, sisate žene. Mama je kao muškarac namjestila glavić «gumenjaka» na sestrin muf i lagano joj ušla. Suzana je uzdahnula, a zatim su obje počele miješati. Zatim ju je mama zažvalila da se Suzy sva izgubila. «Oh... kako je divno... još, još.... to mamice... mmmm kako me dobro jebešššš.... najbolje... tako... voliš moju pičkicu... znaš što joj treba... mmmmm.... još malo... pa ovo je fantastično... hajde mama još malkice ubodi svoju curicu.... mmmmm...» bulaznila je Suzana, a Nataša je radila bokovima poput najboljeg ljubavnika. I Suzani nije puno trebalo. Za par minuta začulo se njeno bučno svršavanje uz otegnuto «joooooooooooj!» a zatim je mama prestala micati guzicom među njenim nogama i ostala ležeti na njoj ljubeći je.
Tako sam želio ući i zabiti vreli kurac mami u guzicu.... mami koja je tog momenta bila na svojoj kćerci, ali su me posljednji ostaci zdravog razuma sprječavali da to ponovo uradim. Drkao sam divlje i snažno i razlijevao spermu po balkonu, a njih dvije su nastavljale seansu. Nakon pet orgazama bio je red da Suzana odradi mamu koja je imala svoje želje, a Suzy je bespogovorno sve izvršavala.
«Lutko moja... mama voli fist... ti imaš tako lijepe ruke, nježne prste... hajde zavuci je mami... štipni me za jajnike... samo polako...» zapovijedala je mama Nataša i sama se namještala. Lijegala na leđa zadizala noge i širila nakvašene usmine. Suzana je lagano, kako ju je Zvjezdana učila, zavlačila prst po prst i vrlo brzo su svih pet nestali u mami.
«Tako lutko... sad polako okreći ruku... mmmm... pažljivo neka uđe cijela šaka... taaaakoooooo.. oh, super je... mmmm...» Suzanina ruka nestajala je u mami do zglavka, a zatim je mama imala nove zahtjeve. Tražila je da Suzana lagano rotira šaku u njoj i da je istovremeno liže po klitorisu. Suzana je vješto lizala, a mama se gubila u zanosu. Vrlo brzo je prvi puta svršila, već napaljena karanjem kćerke, ali je Suzana nastavila da joj radi fist. No, promijenile su pozu, a da ruku nije izvadila iz mame. Nataša se lagano okrenula na koljena i sada je bila nagužena na sred kreveta stenjući životinjski...
«Hajde... još mi je gurni.... može još stati u mene, još... uhvati me za maternicu...mmmm oh, kako sam prokleta, kako volim puniti ovu moju pohotnu pizdurinu... daj, kćeri.... daj mami mesa među noge...» vrištala je mama dok joj je Suzana zavlačila ruku još dublje. Nestao je i ručni zglob u mami, a ona je tražila nove podražaje.
«A sad je vrti u meni... nemoj vaditi samo vrti.... mazi me prstima po jajnicima...i liži mi šupak... Hajde zažvali mi moj jebeni šupak.... volim tvoj jezik u guzici mačkice moja... Mmmmm... kakvu je jebačicu mama sebi rodila...!» Bez pogovora Suzy je gurnula jezik u njen čmar i vidjelo se da se trudi podražiti je što više. Ja sam drkao već drugi put ne mogavši odvojiti pogled od mame i sestre silno im zavideći na užitku iz kojeg sam se sam isključio.
Nešto su nerazumljivo mumlale, a onda sam shvatio o čemu. Mama je tražila da joj u šupak zavuče dildo, da je istovremeno fistira, a ona sama si je drkala klitoris i svršavala u talasima. Bilo je fantastično. Svakih par minuta mamu je potresao orgazam od kojeg je urlala i bijesno vrtjela glavom rijući licem po posteljini.
«Evo.... vidiš.... ovako možeš svršiti deset puta... samo dobar fisting, komad u guzu, prstić na klit... i nema kraja... Mmmmm... uuuuuuhhh.... evo ja ću opet... to kćeri... tooooooo uh! O, kako volim kad sam sasvim napunjena...» Svršila je a zatim se svalila potrbuške po krevetu i glasno disala. «E... sad izvadi ruku iz mene.... sad će tebi tvoja mamica isto ovo raditi... Vidiš mila... osam puta sam svršila... to je sex !»
Ležale su neko vrijeme nepomično jedna preko druge, a ja sam ponovo drkao i ponovo špricao po balkonskim prozorima. Bilo je neobično to moje voajersko incestuozno iskustvo. Sasvim novo uzbuđenje za mene, ali ne toliko da bih izgubio glavu i bacio se među njih.l Povremeno sam se pitao - a zašto ne ? Pa već sa se odavno sexao sa sestrom i zabio ga mami.... Ali nešto me sprječavalo. Nisam se mogao suočiti sa maminim pogledom i nisam mogao pretpostaviti njenu reakciju. S druge strane... ona se divlje i razvratno sexala sa kćerkom pa zašto ne bi i sa sinom ? Sa mnom. Čini mi se da je kočnica ipak bila samo u meni, a da bi mama vrlo brzo popustila pred prizorom eregiranog kurca. Ipak... to se nikad više nije dogodilo.
Međutim, promijenio se moj odnos sa Suzanom. Sestra je u tih dva mjeseca koliko je mama bila doma uglavnom spavala s njom ili su obje bile negdje vani na partijima do jutarnjih sati. Rijetko sam imao priliku i porazgovarati sa Suzanom. Sasvim je otkačila uz mamu i nekako zaneseno mi pričala o njoj...

«Čuj... radi kako hoćeš... ako nećeš, nemoj... ali mama je super ženska. Razumijem je zašto je ovakva i mislim da je u pravu...» pričala je Suzy otkrivajući buđenje nimfomanske genetike. Pričala je o seansama koje je organizirala uglavnom Zvjezdana i na kojima su se tipovi palili na činjenicu da se mama i kći karaju u duetu. Naposlijetku, to su radile i Zvjezdana i njena stara jedno vrijeme (ali ni tu Pinky nije uletio mami) pa nije bilo čudo ni za ove moje dvije. Frajeri su htjeli imati obje istovremeno na sebi ili ih gledati i karati u pozi 69 radeći na njima sve bolesnije bestijalije u kojima su Nataša i Suzana neizmjerno uživale.
Shvatio sam da je Suzana u svojoj seksualnosti prevazišla mene, odnosno taboo koji se zvao - incest sa bratom. Već me navela da pojebem mamu, sa mamom je imala, kako je govorila, najotkačeniji sex u životu te joj je sex sa mnom bio povratak na nešto «obično i već viđeno». A o mami je pričala u samim superlativima...
«S mamom sam svršila najžešće u životu... Niti jedan muškarac me nije tako napalio. Heeeeej... ona me jebe satima... svršim po deset puta... Sad fisting primim bez ikakvih problema... A da samo vidiš nju... jebe dildoima, liže... a na sebe može primiti pet frajera odjednom. Nisam vjerovala da je to moguća... Ali sad to mogu i ja. Neko veče se Zvjezdana onesvjestila koliko ju je napalila lizanjem... ma ludnica! Hm... možda puno propuštaš... a možda si i u pravu... vidjećemo... pokazaće vrijeme...» meditirala je Suzana na glas.
Međutim, kada jedne noći uopće nisu došle, a na koncu se dovukle naredni dan predveče jedva stojeći na nogama shvatio sam da se nešto dogodilo i da su pretjerale. Mama nije željela pričati ništa. Samo je kuhala kamilicu za sebe i kćerku s kojom su očigledno pravile i stavljale obloge na otekle i oguljene pičke. Suzana je ispričala samo osnovnu stvar:
«Bile smo kod Zvjezdane i spremale se na neku žurku... Onda je došao onaj mali Pinky sa skoro cijelim nogometnim timom... znaš one dripce što igraju u ovom lokalnom klubu. Imali su utakmicu i pobijedili pa ih je Pinky doveo da to proslave... I kad su nas vidjeli insistirali su da ostanemo i da s njima slavimo i pijemo i tu je mama zajebala stvar. Ona je prva rekla da ostanemo očekujući da će je zapasti neka od tih mladih kita... Čuj, bilo ih je devet sa Pinkyjem. I sve je bilo OK, dok se nisu ponapijali, a mama ih je neprestano dražila i podsticala pokazujući im tange ispod suknje.... I na koncu nam nisu ni dali otići... Krenulo je kao i svaki party dosad... pića, malo muzike. Mislile smo da će biti normalni... malo žešćeg sexa i to je to... međutim... dečki su podivljali... pravi seljaci i siledžije... Ako što ne bismo htjele, pucali su nam šamare. Na kraju je Pinky pokupio sestru i izvukao je sa redaljke, a njima rekao: « Eto... dosta su vam ove dvije... njima nikad nije dosta...» I onda... njih osmorica... slomili su nas... odrali... Ma ne mogu ti to opisati. Prvo smo bile napaljene, ali poslije.... baš su pretjerali... pusti me sad molim te...» i zatim je otišla za mamom njegovati razguljenu picu kamilicom. A ja sam odmah potražio Pinkyja i Zvjezdanu kako bih saznao šta se zaista desilo.
Oboje su strahovali da ću ja ili Suzy i Nataša otići na policiju i prijaviti silovanje, a nikome od njih nije odgovaralo da se priča što se desilo u njihovoj kući. Obećao sam da policiju nećemo petljati, ali da moram saznati šta se desilo. Sve! A imao sam što čuti... Zvjezdana i Pinky su u početku oklijevali, a onda su razvezali jezik. Bolje preda mnom, nego pred policijom...

«Čuj... nismo mislile da će otići tako daleko. Ni Pinky ih ne bi doveo i zadržavao nas da je pretpostavio šta će biti. Pa nikad ne znaš kakav je tko u piću. OK... napalile smo se... nas tri sa devet frajera. To niti ja još nisam doživjela. A tvoja stara se raspomamila. Ona je insistirala da ostanemo i «proslavimo nogometnu pobjedu sa dečkima koji znaju davati golove!» I ona je počela provocirati. Željela je plesati sa svakim... čuj, svakog od momaka je izdrpala i ispipala ko ima najveći... onako preko hlača. Pinky se bacio na Suzanu.... svima se pohvalio da ju je već karao, a na mene nije ni obraćao pažnju... I jebi ga... tetu Natašu su prvu skinuli i popizdili kad su je vidjeli u tangama, na štiklama, sa prozirnim grudnjakom.... Odmah su je povalili na pod njih trojica i gurali se po njenom tijelu...» počela je Zvjezdana.
«... da, da.... a ona je još rajcala sve njih... kao, hajmo dečki... ko zna najbolje drpati, lizati, karati... kome je najveći... dajte da vam izmjerim opseg kita ustima... i sve tako. Pa stara ti je sasvim otkačena. A, onda su ostali pali po Zvjezdani... ja sam ti bio sa Suzanom, ali su se priključili još dvojica... Tako... na svakoj su bila po trojica. I nisu se bunile u početku... jel tako seko.... to ste same htjele !» nadodavao je Pinky upadajući joj u riječ.

Satima smo sjedili... lagano pijuckali, a viski im je razvezivao jezik pa su sve više išli u detalje. Uglavnom, upravo je mama Nataša kreirala sexi igrice. Smišljala, zapovijedala, a onda se stvar otela kontroli. Mama je tražila da se sve tri naguze i da sva devetorica prvo «naprave đir na njima» tj. da ih po 2-3 minuta jebu u usta, a zatim vaginalno i na koncu u šupak, a one su ih ocjenjivale. Zatim je svaka birala po dvojicu i radile sa njima «vješalicu», gutale njihove sperme i ocjenjivale koja je najukusnija. Zapravo bile su sasvim pijane i bez ikakvih kočnica. Mama je u jednom momentu pokazivala kako može sa petoricom. Trojicu je imala u sebi istovremeno, a dvojici je drkala s obje ruke. Pa su to htjele i Zvjezdana i Suzana.
Ali, kako je vrijeme odmicalo dečki su bivali sve grublji. Vidjeli su kako je Zvjezdana uradila fist Suzani, poludjeli su i odmah htjeli svi da im to rade. Ali, nisu znali, bili su grubi sa velikim ručerdama i ženske je to počelo boljeti pa su se opirale.
«Onda je u jednom momentu jedan od njih krenuo sa litarskom bocom da mi je zabije u pičku... nisam mu dala i opalio mi je šamarčinu da mi se zanesvijestilo» objašnjavala je Zvjezdana. Već smo bile izjebane sve tri. Svi su već po dva-tri puta prešli preko nas i već pred jutro nama je bilo dosta karanja, svršavanja, kuraca, sperme... Ali oni nisu posustajali. Ali, kad me jedan počeo mlatiti, Pinky je popizdio, podigao me i poveo iz sobe. Kako su bili pijani oni su skoro napali i njega, ali su se onda okrenuli na njih dvije... kao i one su im dovoljne» nastavila je Zvjezdana. I onda je za mamu i seku počeo pravi sex-maraton.
Dečki su već bili pijani i otupjelih čula. Nisu mogli lako svršiti i beskrajno su guslali u njima dvjema ne pitajući ih da li im godi, da li svršavaju, je li im dosta, hoće li odmoriti. Dok su ih po dvojica karali, četvorica su odmarali. Ako bi neka od njih što prigovorila, dobila bi trisku, a jedan od tipova bi im usta zapušio glavićem. Ujutro su ipak svi morali izaći iz kuće Zvjezdaninih roditelja, koji skoro uvijek bili na selu, ali su Suzanu i mamu strpali u auta i odvezli ih u vikendicu jednog od tih nogometaša. Usput su kupili nekakvu klopu i još pića pa se sexi-seansa nastavila. Šta je dalje bilo u toj vikendici Pinky i Zvjezdana mi već nisu mogli reći, ali sam mogao pretpostaviti. Još bar po jednom svaki od njih opalio je i seku i mamu Natašu koje su se bile sasvim predale (bolje biti samo izjebane, a ne još i namlaćene). To mi je nakon par dana potvrdila i Suzana.
«Nikad u životu... a i mama mi je to rekla... nismo bile tako izjebane. Obje volimo sex iznad svega, ali što je previše... previše je... Jedva smo ustale na koncu. Kad im je popustio alkohol, dečki su promislili šta su nam uradili i uplašili se da ćemo ih optužiti za silovanje... Pa su nas tjerali da se tuširamo i sredimo kako bi nestali tragovi... Ma čuj... tko bi još petljao i s policijom! A i same smo to tražile... posebno mama.» rezimirala je sestra.
Par dana bile su mirne kao bubice, vidale su «ratne rane», ali malograđanska sredina nije mirovala. Naravno, dečki su počeli pričati i hvaliti se kako su na redaljci rasturili lokalnu gazdaricu frizeraja i njenu mamu i neki su me počeli podsmješljivo pozdravljati i pitati «kako je obitelj». Trač se širio nemilosrdnom progresijom i njih dvije su bile već u panici - Suzana zbog uništene reputacije «dobre prilike za udaju», a mama zbog straha od tate koji će prije ili kasnije sve saznati (a njen dolazak doma bio je motiviran upravo željom da se smire strasti od prethodnih nevjera i svađa!).

Pokušao sam se izmaći iz svega tih dana, započeti vezu sa jednom lokalnom curom tek da amortiziram dio trača koji se odnosio na Suzanu i mene i koji je vjerojatno pustio Pinky kako bi prikrio svoj odnos sa Zvjezdanom. A njima dvjema savjetovao sam da na neko vrijeme obje odu kod tate u Njemačku, dok se prašina ne slegne. Prihvatile su to. Noć prije njihovog odlaska Suzana je došla u moj krevet i tražila da se «pošteno oprostimo».
«Zapostavila sam te u posljednje vrijeme... sve je otišlo predaleko i krenulo naopako. A htjeli smo samo uživati... Hajde večeras... da damo sve od sebe... možda se dugo nećemo vidjeti...»
Tako je i bilo, kao da je naslutila. Dok su bile u Njemačkoj, izbio je rat. Godine sranja, blata i krvi. Poneki telefonski razgovor, poruka ili pošiljka meni koji sam ostao i to je bilo sve. «Očistio» sam se od incesta kao što čine ovisnici o heroinu. Upravo zbog njih dvije nisam se želio «ispaliti» u Njemačku, znao sam šta bi me dočekalo. Sestrino magično međunožje, guza, sise, duboko grlo... kojem nikad nisam mogao odoljeti. I onda sve po starom. Ne.
Ali, te posljednje noći... bio je to naš najbolji sex kojeg se sjećam. Suzana je izvodila bravure. «Žvakala» je moj kurac vaginom i debelim crijevom. Nabijala se nepoštedno do jaja i pičkom i šupkom i grlom te cijedila i gutala iz mojih jaja svaku kap sperme. Namještala se kako sam god poželio i izvodila preda mnom predstavu sa po dva-tri vibratora u sebi. Urlali smo svršavajući i ne vodeći računa da li će nas mama čuti i uhvatiti.
Zapravo, sigurno nas je čula. A Suzana kao da je i htjela da joj da do znanja šta se dešava, bila je glasnija nego ikad. A prije nego smo pali na krevet okrenula je ključ u bravi na vratima moje sobe procijedivši kao za sebe: «... noćas samo nas dvoje.» Jutro smo dočekali zagrljeni, a probudilo nas je sunce koje se probilo kroz odškrinute grilje.
Mama je za doručkom samo šutila. Kao da je to bio prećutni prijekor za našu noćnu orgiju, ali znala je da nema moralno pravo bilo što reći pa i nije ništa rekla. Poslije doručka poslagao sam njihove kofere u Suzaninu limuzinu i kratko smo se pozdravili. Mama je procijedila samo... «čuvaj kuću i pazi na sebe...», a Suzana nije rekla ništa i samo me dugo držala u zagrljaju. Kao posljednjem. Zatim su krenule, a ja sam odahnuo sa olakšanjem.
Evidentirano
johnny
Jebe

« Odgovor #34 na: Kolovoz 15, 2007, 00:33:05 »

jeste sad zadovoljene ako ne ima toga još :podmuko   :begam
Evidentirano
Sikterica
Gost
« Odgovor #35 na: Kolovoz 16, 2007, 10:12:22 »

:smije
Evidentirano
johnny
Jebe

« Odgovor #36 na: Kolovoz 16, 2007, 11:05:47 »

Ne zelim te pustiti iz ruku...mogu li spavati kod tebe večeras?[/i]

:smije
Evidentirano
ian_gillan
Jebe

Spol: Muški

Ove ću noći naći blues O samo blues...

« Odgovor #37 na: Kolovoz 16, 2007, 11:09:07 »

budem ja izvadio svoje memoare pa ću nekaj prepisat :osmijeh
Evidentirano

Kao klinac sam sanjao
Da me jebu sumo-hrvači
Nije mi se svidjelo...
johnny
Jebe

« Odgovor #38 na: Kolovoz 16, 2007, 11:10:45 »

požuuuuuuri   :osmijeh
Evidentirano
kapacitet
Jebe

« Odgovor #39 na: Listopad 03, 2007, 16:00:52 »

pisem ovo na jedan zahtjev posto je objavljeno sa jednom cenzurom hehe ili vise njih

ovako

kao i svaki internetski mish mastam o tome da upoznam zgodnu djevojku koja ce da se makar pravi da me konta i koja ce mi putem interneta donjeti neke lijepe i zanimljive teme ako budete ganjali pravopis u ovoj prici onda bolje da je ne citate jer tacke zareza velikog slova i tih sranja kod mene nema vjerovatno ste to vec primjetili

e da se vratim temi ...
i tako na jednom socijalnom sajtu javi mi se jedna jako neobicna djevojka razmjenili smo par poruka presli na msn i onda je sve pocelo iskreno danima smo razgovarali vecinom o vremenskoj prognozi i vec mi je sve to pomalo islo na zivce ali jedan dan sam se odlucio na drasticne poteze iskreno nisam imao pojma ko je ona kako izgleda poznavao sam samo njeno pisanje ali to me nije sprecavalo da kazem kako prema njoj osjecam nesto kao ljubav ali nisam siguran nemam pojma zasto sam to uradio ali eto valjda sam htio da u zivot unesem malo promjena iznenadio sam se kad je priznala da se ja njoj svidjam kao osoba kao duhovit pametan lijep hehe ko da ja nemam ogledalo doma i jos svasta nesto o meni kao razlozi zasto osjeca neku ljubav prema meni i tako dani su prolazili a mi smo cavrljali od jutra do veceri saznao sam mnogo stvari o njoj cak mi je i sliku poslala iako ja to od nje nisam trazio iznenadio sam se kada sam umjesto neke debeljuce ispodprosjecne osobe na slici vidio pravu ljepoticu izmedju ostalog saznao sam da radi sa hendikepiranom djecom i to me je nekako odusevilo jer smatram to najplemenitijim poslom na svjetu ne samo taj nego uopce rad sa djecom i tako dan po dan ujutro mamuran a navece pjan skontamo da bi bilo dobro da se sretnemo vec kad smo tako ludi jedno za drugim samo da spomenem ona je iz mostara a ja iz tuzle znaci ili ja u mo ili ona u tz ... naravno nije mi padalo na pamet da idem u mo jer ko zna sta me moze tamo docekat i tako jedan dan me je iznenadila porukom da za par dana dolazi u tz uh problem bar meni jer gdje nac gajbu da je smjestim bla bla i te stvari ali ona je imala asa u rukavu vec je ranije obezbjedila stan tako da sam je mogao lijepo mirne duse cekati taj dan sam na sebe nabacio najbolje krpice u kojima izgledam fantomski dobro cak sam od seke ukro neki parfem i bukvalno se okupao u njemu hodajuci cestom skonto sam da sam mozda pretjerao jer se cvijece ponasalo kao u onom crticu kad pepe le fuj prodje pored njega (onaj tvor koji ganja onu jadnu macu ) i tako sam dosao do mjesta gdje smo trebali da se sretnemo tapkajuci na jednom mjestu proslo mi je tisucu kuraca kroz glavu plasila me je jedna jebena stvar a to je da se mozda neko od mojih blesavih frendova mozda nasalio pa me sad mobom snimaju iz nekog zbuna i da cu sutra osvanuti negdje na nekom forumu kao posljednji debil srecom brzo se pojavila ona onako sva graciozna bukvalno je za razliku od mene blistala pao je prvi zagrljaj al nije potrajao kad je osjetila moj parfem brzo se odmakla i kulirala kao da nije dobro da se kresnemo na cesti jer je toliko palim da ako ostane u zagrljaju nece moc izdrzat dugo al dobro sam znao da sam sjebo stvar sa parfemom em je bio zenski em sam ga previse stavio ...
uhvatila me za ruku i krenuli smo dalje hodajuci nekih 10 minuta nasli smo se ispred jedne zgrade izvadila je neki kljuc iz dzepa i rekla imas dvije opcije na sedmom spratu je stan idemo gore i bice nam ludo i ne zaboravno ili idemo negdje popiti kaficu pa svako na svoju stranu ...
naravno da sam rekao idemo u stan  usli smo u zgradu pa lift 7 sprat znam vrlo dobro pred vrata skljocanje brave i u nutra smo pala je i prva zvaka trajala je pa prilicno vremena tek poslije toga sam razgledao stan izmedju ostalog bio je tu i klavir posto sam lud za tim stvarima kao hipnotisan sam prisao sjeo i poceo da sviram zvucao je fenomenalno u tom trenu zaboravio sam da sam sam samcat u praznom stanu sa extra djevojkom samo sam svirao i pjevusio u jednom momentu osjetio sam ruke na svo vratu a nedugo zatim i usne prestao sam svirati jer ko moze tome odoliti okrenuo se polako i ... skoro pao u nesvjest naime stajala je iza mene bez i jedne krpice na sebi odmjerio sam je da valja nedaleko ispred mog nosa bio je par sisa kakve se samo mogu pozeljeti udahnuo sam duboko i osjetio miris koji se sirio lagano sam ustao uhvatio je za bradu jos jednom odmjerio i poceo strasno da je ljubim rukama sam sarao po cijelom tjelu lagano sam sa usana presao na vrat prelazio sam jezikom i sarao cas po vratu cas sam se dizao visocije i lizuckao joj uho jednom rukom sam joj lagano mjesio dupe a drugom sam prelazio preko sisa moja malenkost je vec pri prvom kontaktu cvrsto i napeto cekala da je oslobodim iz zatvora vesa i pantalona prekinula me na trenutak sapnula mi znas u drugoj sobi imamo bracni krevet skini se cekam te tamo ... odmakla se od mene i nestala u susjednoj prostoriji par trenutaka sam samo bleno u vrata a onda groznicavo poceo skidati krpice sa sebe ustvari kidao sam ih bukvalno

kada sam usao u sobu lezala je onako prekrasna na krevetu smjeskala se odmjerila me je i onda sa osmjehom ispruzila ruku prema meni i pozvala me da joj se pridruzim
tek tad sam je osmotrio i imao sam priliku da je dobro pogledam imala je pustenu kosu kao sto sam vec rekao par prekrasnih sisa ni prevelike ni premale taman mada za mene je sisa ista volim sisu bila ona velika ili mala ravan trbuscic izmedju nogu je imala prekrasno uredjen picic lijepo oblikovana crtica odavala ju je da se prilicno brine o njoj noge su joj bile vise nego dobre skocio sam bukvalno na nju dug poljubac a onda sam pozelio da joj bukvalno izljubim cijelo tjelo svaki djelic nje krenuo sam od vrha pa se spustao sve nize zadrzavao sam se samo na onim djelovima tjela na koje je reagirala uzdahom ili nekom drugom gestom dugo sam joj ljubio grudi jezikom prelazio preko stomaka spustao se lagano malo nize i nize a onda sam joj razmaknuo noge pa poljubcima poceo prelaziti po unutrasnjoj strani bedra u sobi se nista nije culo osim njeog dubokog disanja polako sam se priblizio njenom medjunozju lagano izdahnuo dak su mi usta bila par milimetara od nje u tom trenu bukvalno mi je nabila picku na usta na trenutak sam se odmaknuo od nje a onda lagano jezikom dodirnuo njene usmine mmmmmm vjerovali ili ne od tog trena je postajala sve glasnija i glasnija a ja sam uzivao u lizuckanju i ukucu njenih sokova kojih je pocelo biti u obilnim kolicinama posto imam dugu kosu koju sam netom prije svega svezao u rep shvatio sam ta joj taj moj rep sluzi kao kormilo uhvatila me za njega i bukvalno tako mojom glavom upravljala ili me navodila kako da koristim jezik na mjesta koja joj odgovaraju tako da sam uzivao nekih desetak minuta nakraju me je uhvatila za glavu jako prislonila na picku i pocela da se strasno trlja od moj jezik nisam imao duge nego je pustiti da radi sto joj je volja samo sam ispruzio jezik i cekao da svrsi naravno nije joj trebalo mnogo sa zadnjim trzajima i glasnim uzdahom skoro mi je pola face uvalila medju noge nabijajuci se na moj jezik dok mi je nos snazno trljao klitoris lice mi je bilo vlaznop od njenih sokova primirila se par trenutaka a onda skocila i uz osmjeh polako se sagela nize  do mog stomaka presla par puta jezikom oko pupka dak mi je svojom rucicom lagano skoro bojazljivo dodirivala kurac onda ga je uhvatila cijelom sakom protresla par puta polako jezikom dodirnula vrh glavica a onda ga laga polako milietar po milimetar uvukla cijelog u usta streso sam se bukvalno od uzitka jer ga do sad iskreno ni jedna nije stavljala tako duboko sbi u usta bila su to samo lagana lizuckanja vise nego pravo pusenje ovo sto je ona meni pocela raditi prelazilo je svaku granicu mog mastanja uvlacila ga je brzo cijelog u usta zadrzavala tako par trenutaka pa ga lagano izvlacila iz sebe pri tome pokusavajuci cijelo vrijeme da prati izraz mog lica i milujuci moja jaja stimulisala me je do ludila polako sam osjecao da sam toliko uzbudjen i da necu moc dugo da izdrzim a da joj ne saspem sve u grlo bio sam uzbudjen da sam nekako kao iz drugog kraja sobe cio sam sebe kako uzdisem i stenjem glasno srecom pa dobro poznajem svoj glas inace bi pomislio da se neko jebe u drugom uglu sobe kako je pocela da mi obradjuje alatku tako je i prestala lagano me gurnula nazad pokazujuci mi tako da zeli da legnem sto sam naravno i ucinio opkoracila me polako ga stavila na ulaz njene picke i polako se pocela nabijati na njega bila je vlazna i topla a ja sam se osjecao kao u raju kada je stao cijeli u nju par sekundi se primirila i pocela da lagano mjesa ne njemu nije to bilo nabijanje kako sam do sada vidio ili osjetio nego samo lagano pomjeranje kukovima onako kruzno vidio sam da uziva u tome na dohvat ruke su mi bile one prekrasne sise pa sam posegao za njima jednu ruku sam drzao na njenim kukovima a drugom sam obuhvatio sisu milovosam je polako a onda sa dva prsta lagano stipno vec nabubrenu bradavicu po jajima i donjem djelu stomaka osjetio sam pravi potop njenih sokova cinilo mi se da joj u ovoj pozi stimulisem g tcku i da je van sebe ispustala je neki glas koji je bio izmedju uzdaha i tihog jecanja a onda se grubo pocela vrtiti na mom kurcu shvatio sam sta trebam pa sam jednom rukom pr prstiju prislonio na njen klitoris sto joj se jako svidjelo trebalo joj je par trzaja i svrsila je jos jednom nemam pojma kako sam je zadrzao da ne padne na mene polako se smirila i legla po meni ne vadeci moj kurac iz vlazne picke disala mi je u vrat ubrzano i znao sam da je zadovoljna ali ja jos nisam bio gotov lagano sam je gurnuo sa sebe rasirio joj noge i presao u misionarsku pozu namjestio glavic na njenu picu i poce lagano da ulazim u nju lagano sam klizio unutra i van i poceo sam da ubrzavam ritam sve brze i brze i brze a onda sam osjetio kako mi sperma navire iz jaja dva jaka uboda brzo ga vadim iz nje i pocinjem svrsavati prve kapi nemam pojma gdje su zavrsile ali znam da je veliki dio sperme zavrsio na njenom stomaku otvorio sam oci i ugledao svoj kurac u njenim rukama dok sam ja naslonjen sa obadvije ruke na krevetu sto mi je govorilo samo jedno da mi je ona pomogla da se istresem do kraja .....

ako vam se svidja ima toga jos pa molim komentare  :zubo2 :zubo2 :zubo2 :zubo2 :zubo2 :zubo2 :zubo2 :zubo2
Evidentirano

nisam centar svijeta ipak sve se okrece oko mene ... ah da izgleda da sam opet pijan
Sikterica
Gost
« Odgovor #40 na: Listopad 03, 2007, 16:04:26 »

još...  :nesvjest
Evidentirano
kapacitet
Jebe

« Odgovor #41 na: Listopad 03, 2007, 16:07:32 »

još...  :nesvjest
pa da ja ne radim nista jednom sve po vise puta  :zubo2 :zubo2 :zubo2 :zubo2 :zubo2
Evidentirano

nisam centar svijeta ipak sve se okrece oko mene ... ah da izgleda da sam opet pijan
Sikterica
Gost
« Odgovor #42 na: Listopad 03, 2007, 16:08:50 »

pa da ja ne radim nista jednom sve po vise puta  :zubo2 :zubo2 :zubo2 :zubo2 :zubo2
lažes ..imas ovog još..
daj još..
svi koji pisu imaju još...
Evidentirano
Montana
Administrator

the world chico

« Odgovor #43 na: Listopad 03, 2007, 16:29:05 »

a,kruva ti...šta natipka valja se od smijeha
Evidentirano

kapacitet
Jebe

« Odgovor #44 na: Listopad 03, 2007, 16:35:12 »

a,kruva ti...šta natipka valja se od smijeha

ovaj ovo bas ne kontam de prevedi
Evidentirano

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
Stranica je generirana za 0.587 sekundi uz 18 upita.